Juhana Blomstedt färglitografi

197053

BLOMSTEDT, Juhana (Finland, 1937-2010): Utan titel, signerad och daterad Blomstedt -74, ea, färglitografi, bladstorlek 58x48,5 cm

Rum 9

Budhistorik (14 bud)
858288
1 400
858287
1 300
858266
858286
858266

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.