Oljemålning

197052

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Hamnmotiv, otydligt signerad och daterad Nordström -93, olaj på pannå, 46x38 cm

Skador, färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 11

Oljemålning

Budhistorik (10 bud)
857591
857583
857583
900
857461
850
857558

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.