Karl Johan-stolar

197050

STOLAR, 4 st, Karl Johan, mahogny

Skador och lagningar

Rum 9

Karl Johan-stolar

Budhistorik (26 bud)
853209
857511
853209
1 900
857510
1 800
853209
1 700

Slutpris SEK:
206 EUR, 246 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.