Ernesto Tatafiore blandteknik

197046

TATAFIORE, Ernesto (Italien, född 1943): (3) grafiska blad varav en med titeln "Ex de Launey", Aquaforte Historico, edition Ressle, Stockholm, signerade Tatafiore, samtliga numrerade 1/60, blandteknik (etsning/collage), bladstorlek 70x50 cm

Rum 9

Ernesto Tatafiore blandteknik

Budhistorik (3 bud)

853828
1 600
853776
853688
1 400

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.