Bordslampa i mässing

197040

FOTOGENLAMPA, möjligen Gusum eller Skultuna, kolonnfot i mässing, linjeglas och kupa med etsat meandermönster, höjd 74 cm

Skador, bucklor

Belysning, Bordslampor

Kundcenter

Bordslampa i mässing
Budhistorik (15 bud)
857548
950
857546
900
857544
850
857545
850
857544

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.