Bordslyster

197039

BORDSLYSTER, förgylld mässing, 1900-tal, för 2 st lampor, med prismor, höjd 46 cm

Belysning

Rum 13

Bordslyster

Budhistorik (1 bud)

857116
2013-08-02 19:13:51

2013-08-02 kl 22:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.