Ernesto Tatafiore blandteknik

197038

TATAFIORE, Ernesto (Italien, född 1943): (3) grafiska blad varav en med titeln "Ex de Launey", ur Aquaforte Historico, edition Ressle, Stockholm, signerade Tatafiore, numrerade, blandteknik (etsning/collage), bladstorlek 70x50 cm

Rum 9

Ernesto Tatafiore blandteknik

Budhistorik (1 bud)

858037
2013-08-04 15:05:51

2013-08-04 kl 21:09
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.