Edvard Bergh akvarell

197035

BERGH, Edvard (1828-1888): Landskap med fors, signerad Edvard Bergh 1856, akvarell, 26x36 cm
UTSTÄLLD: Liljevalchs konsthall
PROVENIENS: Familjen Bergh

Konst, Måleri

Fack 12

Edvard Bergh akvarell

Budhistorik (7 bud)
857496
857495
1 300
857494
857472
900
855030
850

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.