Skrivskåp 1700-tal

197033

SKRIVSKÅP, 1700-tal, tvådelat, fanerat med alm, ca höjd 204, 49x91 cm, nycklar finns

Skador, torrsprickor, senare beslag

Rum 14

Skrivskåp 1700-tal

Budhistorik (10 bud)
857513
6 400
857512
6 200
856944
6 000
856827
5 000
855491
4 800

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.