Skålfat i tenn 1800-tal

197032

SKÅLFAT, tenn, 1800-tal, diameter 41 cm

Bristningar, lagningar

Diverse

Rum 4

Skålfat i tenn 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

855263
450
856609
855263
854575

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.