Franco Martinengo oljemålning

197030

MARTINENGO, Franco (1910-2001): Hustak i norditalien, signerad, olja på pannå, 30x40 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Franco Martinengo oljemålning

Budhistorik

2013-08-03 kl 22:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.