Franco Martinengo

197029

MARTINENGO, Franco (1910-2001): Turin, signerad och daterad -82, akvarell, 14x25 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Franco Martinengo

Budhistorik

2013-08-03 kl 15:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.