Skrivställ 1800-tal

197028

SKRIVSTÄLL, förgylld brons, 1800-tal, rokokostil, för 2 st ljus, dekor med porslinsblommor, höjd 28, längd 35 cm

Delar saknas

Belysning, Ljusstakar, Diverse

Monter 4

Skrivställ 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
856799
3 400
854321
3 200
856155
854321
2 800
852831
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.