Franco Martinengo oljemålning

197027

MARTINENGO, Franco (1910-2001): Norditalienskt bergslandskap, signerad, olja på duk, 46x61 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Franco Martinengo oljemålning

Budhistorik (2 bud)

857813
857812

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.