Barbiedockor

197026

MATTEL BARBIE och KENDOCKOR, 1966-67 resp Ken 1968, Mod Hair Ken 1973 (stämplad 1968), Quick Curl Barbie 1975 (stämplad 1966) diverse kläder och accessoarer, tält med campingtillbehör

Slitage

Leksaker

Monter 5

Barbiedockor

Budhistorik (1 bud)

857451
2013-08-03 09:43:11

2013-08-03 kl 14:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.