Sven Lidberg färglitografier

197021

LIDBERG, Sven (1944-2009): 5 st, Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 10x8 - 26x14 cm, oramade

Rum 9

Sven Lidberg färglitografier

Budhistorik (9 bud)
857765
700
857759
650
857711
600
857747
600
857711
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.