Ljusstakar Gusum

197017

LJUSSTAKAR, 1 par, Gusum, mässing, numrerade 051, gustaviansk stil, höjd 18 cm

Slitage, repor

Belysning, Ljusstakar

Monter 4

Ljusstakar Gusum

Budhistorik (11 bud)
857130
856565
856549
856564
856549
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.