R Lindström oljemålning

197007

LINDSTRÖM, Rikard (1882-1943): Badande kvinna vid skogsbryn, signerad och daterad Rikard Lindström Paris 1918, olja på pannå, 88x103 cm

Konst, Måleri

Rum 4

R Lindström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
857110
2 400
857109
857106
856423
750
856205
500

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.