Brevpress brons

196999

BREVPRESS, sent 1800-tal, i form av ett vilande lejon, brons, sockel i porfyr, längd 19 cm

Sockeln med nagg

Diverse

Monter 5

Brevpress brons

Budhistorik (10 bud)
857667
6 400
857666
6 200
857665
6 000
857298
5 800
856626
4 400

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.