Soffbord 1960-tal

196995

SOFFBORD, 1960-tal, Säffle Möbelfabrik, fanérat i teak, kortsidor med utdragsbara skivor, höjd 50, 150x65 cm

Ytskador

Rum 2

Soffbord 1960-tal

Budhistorik (7 bud)
857719
550
856607
500
856798
500
856607
450
856608

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.