Lykta Louis XV-stil

196988

LYKTA, med 3 ljusarmar, 1900-tal, Louis XV-stil, mässing, höjd 70 cm

Elektrifierad, obetydlig nagg

Belysning, Taklampor

Rum 14

Lykta Louis XV-stil
Budhistorik (12 bud)
856618
4 800
856269
4 600
856268
4 400
856267
4 200
856266

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.