Stolar empirestil

196985

STOLAR, 6 st, 1900-talets början, ett antal etikettmärkta Paul Boman Hovleverantör, empirestil, fanérade i mahogny

Ngt ostadiga, bruksslitage

Rum 15

Stolar empirestil

Budhistorik (5 bud)
857638
1 300
855714
857637
855714
855659
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.