Salongsgrupp Louis XVI-stil

196984

SALONGSGRUPP, 3 dlr, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, bemålad, skuren dekor, bestående av soffa, 2 karmstolar, soffans längd 130 cm

Ett armstöd med lagning, smärre skador, skadad klädsel

Rum 14

Salongsgrupp Louis XVI-stil

Budhistorik (8 bud)
857772
3 800
857771
3 600
856644
3 400
855408
3 200
855062
2 600

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.