Skålfat i tenn 1800-tal

196977

SKÅLFAT, tenn, 1800-tal, otydligt stämplad, diameter 34 cm

Bristningar, lagningar, bucklor

Diverse

Rum 4

Skålfat i tenn 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
857306
450
854577
857303
854577
854207

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.