Ljusstakar 1 par empirestil

196963

LJUSSTAKAR, 1 par, förgyllda, 1900-tal, empirestil, på marmorsockel, 30 cm

Belysning, Ljusstakar

Monter 4

Ljusstakar 1 par empirestil

Budhistorik (20 bud)
857143
3 400
857140
3 200
857136
857138
857136
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.