Oljemålning

196954

HARJU, Sara (troligen). "Senhöst", monogramsignerad, olja på duk, 46x61 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Oljemålning

Budhistorik (1 bud)

854630
2013-07-30 05:09:22

2013-08-02 kl 19:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.