Pasteller med trollmotiv

196953

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), 2 st: Troll, otydligt signerad, krita, 40x33 resp 33x40 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Pasteller med trollmotiv

Budhistorik (3 bud)

856890
856590
856590

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.