Einar Norelius akvarell

196950

NORELIUS, Einar (1900-1984): "Ekotemplet" signerad och daterad -23, akvarell, 30x21 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Einar Norelius akvarell

Budhistorik (16 bud)
856826
2 600
856771
2 400
856742
856770
856742
1 900

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.