Harlad Sallberg etsning

196949

SALLBERG, Harald (1895-1963): Utsikt mot Riddarholmen, signerad, etsning, 29x20 cm

Rum 3

Harlad Sallberg etsning

Budhistorik (10 bud)
857179
856783
750
854419
700
854419
650
856782
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.