Stig Borglind etsning

196944

BORGLIND, Stig (1892-1965): Fåglar, signerad Stig Borglind, etsning, 34x26 cm

Gulnad

Fack 7

Stig Borglind etsning
Budhistorik (6 bud)
856775
550
854896
500
854896
450
855785
854896

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.