Stig Borglind etsning

196943

BORGLIND, Stig (1892-1965): Hare, signerad Stig Borglind, etsning, 34x26 cm

Gulnad

Fack 16

Stig Borglind etsning

Budhistorik (7 bud)
857181
700
856779
650
855950
600
855950
500
856210
450

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.