Gunnar Theander akvarell

196941

THEANDER, Gunnar(1894-1975): Motiv med betande kor i landskap, signerad och daterad G Theander sept 28?, akvarell, 30x48 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Gunnar Theander akvarell

Budhistorik (3 bud)

856752
856034
750
856034

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.