Max Romer gouacher

196939

ROMER, Max (c.1878-1960) 2 st: Funchal Madeira, gouacher, varav en signerad och daterad 1925, 26x45 resp 27x68 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Max Romer gouacher

Budhistorik (11 bud)
856917
7 000
857162
6 800
856917
5 600
857161
5 400
856917
3 800

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.