Spegel gustaviansk

196937

SPEGEL, gustaviansk, förgylld, 105x41 cm

Smärre skador

Speglar

Rum 5

Spegel gustaviansk
Budhistorik (15 bud)
856588
5 800
856850
5 600
856588
5 400
856299
5 200
856144
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.