Carl Brandt pastell

196936

BRANDT, Carl (1852-1930): 1 par, Landskapsmotiv, signerade och daterade C Brandt 14, pasteller, 70x25 cm

Konst, Måleri

Fack 16

Carl Brandt pastell

Budhistorik (6 bud)
856635
856634
500
856535
450
856389
853324

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.