Gideon Börje oljemålning

196933

BÖRJE, Gideon (1891-1965): "Tidig vår", signerad G. Börje, olja på duk, 60x73 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (6 bud)
856910
1 600
856871
856869
1 400
856868
1 300
856867

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.