Tor Hörlin oljemålning

196932

HÖRLIN, Tor (1899-1985): "I blomrabatten", signerad och daterad Tor Hörlin -50, olja på pannå, 34x49 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Tor Hörlin oljemålning

Budhistorik (9 bud)
857185
857053
750
856747
700
856747
650
857014
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.