Sigrid Wahlström oljemålning

196931

WAHLSTRÖM, Sigrid (1888-1984): Landskapsbild, signerad Sigrid Wahlström, olja på duk, 54x45 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Sigrid Wahlström oljemålning

Budhistorik (14 bud)
855540
900
855329
850
854043
855328
854043
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.