stolar 1 par 1800-tal

196930

STOLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, skuren dekor

Rum 13

stolar 1 par 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
856490
850
857209
856490
750
857208
700
856490
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.