Byrå engelsk stil

196925

BYRÅ, engelsk stil, mahogny/rotfaner, 1900-talets början, höjd 98, 63x44 cm

Nyckel saknas

Rum 2

Byrå engelsk stil

Budhistorik (4 bud)

857048
857044
1 600
856422
600
856421

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.