Arvid Ahlberg oljemålning

196924

AHLBERG, Arvid (1851-1932): Kustmotiv med segelfartyg i fjärran, signerad och daterad a. ahlberg 10, olja på duk, 50x65 cm

Krackeleringar, obetydligt färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 9

Arvid Ahlberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

856713
852806
600
852804

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.