Skrivbord sengustaviansk stil

196923

SKRIVBORD, sengustaviansk stil, mahognyfaner, med skinnklädd skiva, mässingsbeslag, 1900-tal, höjd 74, 133x74 cm, nycklar finns

Beslag saknar skruvar, skrivytan något sliten

Rum 15

Skrivbord sengustaviansk stil

Budhistorik (7 bud)
856949
1 300
856812
853906
853189
853177

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.