Gun Setterdahl oljemålning

196922

SETTERDAHL, Gun (1912-2000): "Främling-Pilgrim" Greta Garbo, signerad Gun Setterdahl, olja på pannå, 76x62 cm

Smärre fläckar

Konst, Måleri

Fack 9

Gun Setterdahl oljemålning

Budhistorik (14 bud)
852951
852950
950
852949
900
852948
850
852947

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.