Scroll Kina

196918

SCROLL, Kina, 1900-talets första hälft, hästmotiv, akvarell, stämpelsignerad, totalmått 192x40 cm

Veck och revor

Orientaliskt, Konst

Monter 4

Scroll Kina

Budhistorik (2 bud)

857118
853989

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.