Elis Aidanpää akvarell

196915

AIDANPÄÄ, Elis (1932-2010): Vinterbild, signerad Elis Aidanpää, akvarell, 46x63 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären

Konst, Måleri

Fack 15

Elis Aidanpää akvarell

Budhistorik (3 bud)

857178
856469
855221

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.