Böcker om hästar från 1800-1900-talet

196912

LITTERATUR OM HÄSTAR - HIPPOLOGI, 1800-1900-tal, blandade titlar, bl.a. Wrangel, Gassebner

Delvis skador, något nötta

Böcker/Kartor

Rum 5

Budhistorik (17 bud)
856031
4 800
856164
4 600
856031
4 400
855515
4 200
855515
2 600

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.