Roland Svensson färglitografi vinterbåten

196904

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Vinterbåten", färglitografi, signerad och numrerad Roland S. 269/310, 42 x 33 cm

Fack 4

Budhistorik (12 bud)
856493
5 400
856171
4 200
854293
3 200
854282
854097

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.