John Hedborg oljemålning

196903

HEDBERG, John (1895-1957): Utsikt från ateljen mot Kolingsborg-Stockholm, signerad och daterad 1927, olja på duk, 33x41 cm

Konst, Måleri

Fack 7

John Hedborg oljemålning

Budhistorik (18 bud)
855353
1 700
855718
1 600
855353
855717
1 400
855353
1 300

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.