Veikko Aaltona oljemålning

196902

AALTONA, Veikko (Finland/Sverige 1910-90): Skepnader i kyrka, signerad och daterad V Aaltona 1960, 55x65 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Veikko Aaltona oljemålning
Budhistorik

2013-08-01 kl 19:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.