Charles Sjöholm oljemålning

196901

SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): "Konverstion", signerad C Sjöholm, olja på duk, 50x61 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Charles Sjöholm oljemålning

Budhistorik (12 bud)
854228
1 600
854348
854228
1 400
854347
1 300
854228

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.